A2536/1 NEW SPICE BLACK
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2536/1 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 332cm / 131inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 550kg |
| Block | A2536/1 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 14 |
| Length | 332cm / 131inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 550kg |